0%
Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

Tööandjate tööturu- ja palgauuring sügisel 2020

Hea tööandja!

Palgainfo Agentuur ja CVKeskus.ee kutsuvad Teid osalema Eesti suurimas tööandjate tööturu- ja palgauuringus,

Uuringu eesmärk on selgitada välja tööandjate hinnangud põhipalkade ja lisatasude muutustele, samuti kaardistada pakutavad soodustused.

Uuringu tulemuste kiirülevaated graafikutel ning lühikokkuvõtte „Põhipalkade muutused ja prognoosid 2021" (e-väljaanne ilmub 23. novembril 2020) on vastajatele tasuta


KOHE pärast vastamist saate

  • laadida alla 15 töövaldkonna kokku 75 ameti töötasude analüüsid 2020. a kevadel kogutud töötasude andmetega
  • luua töötasude online-põhiandmebaasi kasutajakonto ja vaadata kevadel kogutud töötasude andmeid ametirühmade ja töövaldkondade lõikes
  • vormistada töökuulutuse avaldamise Eesti suurimas tööportaalis CVKeskus.ee soodushinnaga
  • vormistada ajakirjade Imeline Ajalugu, Imeline Teadus ja National Geographic tellimuse 91% soodustusega 
  • vormistada soodsa reisimise Tallinna-Helsingi liinil Viking Line'iga


Lisaks loosime vastajate vahel välja auhinnad!

  • Kolm raamatut Äripäeva raamatuklubilt: Joe Hirsch „Tagasisidest edasisideni"


Ootame Teie vastuseid 2. novembriks 2020.

Palun vastake kindlasti tärniga* märgitud küsimustele, kuna järgmised küsimused sõltuvad neile antud vastustest ja vastamata edasi minna ei saa.

Teie vastused on anonüümsed. Kasutame Teie vastuseid tulemuste analüüsimiseks ja avaldame üksnes kujul, kus vastaja ei ole mingil juhul tuvastatav.

Kui soovite saada uuringu tulemuste lühitutvustust oma e-postile, luua endale kasutajakonto ning osaleda auhindade loosimises, saate pärast ankeedi täitmist sisestada oma kontaktandmed eraldi keskkonnas. Teie kontaktandmed salvestatakse eraldi ning ei ole mitte mingil viisil seostatavad Teie antud vastustega.