0%
Hoiatus: JavaScripti kasutamine on teie veebilehitsejas keelatud. Te ei pruugi saada vastata kõikidele küsimustele. Palun kontrollige võimalusel oma veebilehitseja seadeid.

NÄIDIS TESTIMISEKS

 

(Organisatsiooni logo)

See ankeet on koostatud testimiseks ja kõik küsimused on vabatahtlikud, et testimist lihtsustada. Organisatsioonisiseses küsitluses on enamus küsimusi kohustuslikud. 

Küsimuste juures on toodud ka selgitused, kuidas organisatsioonisiseses küsitluses neid kasutatakse. Vastamise keelt saab muuta lehe ülevalt äärest.

 

Sissejuhatava teksti näidis

Hea töötaja!

Palume Sul vastata meie organisatsiooni töötajate tagasiside küsitlusele.

Ankeedile saab vastata eesti, inglise või vene keeles. Vastamise keelt saad muuta ankeedi ülevalt äärest.

Soovime, et kõigi meie töötajate töötingimused oleks mugavad ja töö tegemist toetavad. Saame neid selliseks kujundada, kui teame, millega oled rahul ja mis häirib. 

Palun vasta kindlasti tärniga* märgitud küsimustele, kuna järgmised küsimused sõltuvad neile antud vastustest ja vastamata edasi minna ei saa. 

NB! Palun varu vastamiseks 10–15 minutit segamatut aega. Kui pooleli olev ankeet ekraanil väga kauaks lahti jääb, võib sessioon aeguda ja Su vastused lähevad kaotsi.

Sinu vastuste täieliku anonüümsuse tagab uuringu korraldaja Palgainfo Agentuur. Sinu e-posti aadressi abil jälgib agentuur, kas Sa oled vastanud või mitte, Sinu antud vastused Sinu nime või e-posti aadressiga seostatavad ei ole. Palgainfo Agentuur kasutab vastuseid üksnes küsitluse tulemuste analüüsimiseks ja neid ei avaldata ega edastata mingil sellisel kujul, kus vastaja oleks tuvastatav.

Loodame väga, et leiad aega vastamiseks. Ootame Sinu vastuseid ....... (kuupäev).

Juhtkond